KONST / Litografier / Färglitografi 12678137
nr 1267 8137
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 148/400. Motivet: 33x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:15:56
5/8 09:37:43
100 kr
5/8 19:09:29
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg